עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך מתבצע תיקון זכוכית?

 
תיקוני זכוכית הנם תיקונים מאוד עדינים ולכן מומלץ שרק מקצוען ושולט בתחום יבצע אותם. אם יש לכם דלת זכוכית והיא נשברה, או שהמקלחון במקלחת, החלונות או כל מוצר זכוכית נשבר ודורש תיקון, אל תזרקו או תחליפו ישר, אצלנו בעדי זכוכיות ניתן לבצע כל תיקון זכוכית אפשרי.

 

העבודה הזהירה ביותר שיש

 
תיקוני זכוכית טומנים בחובם לא מעט בעיות וסיכונים כאשר צריך להבין מדוע לא מדובר בתיקון שגרתי כמו בחומרים אחרים. זכוכית היא חומר שביר מאוד ולמעשה אי אפשר לחפות על נזקים שנמצאים בה. רק בשריטות דקות במיוחד ניתן למרוח כל מיני חומרים שיטשטשו את הנזק אך ברגע שהזכוכית נסדקת או נשברת, אין מנוס מהחלפה של כל החלק השלם. עבודות זכוכית חייבות להתבצע גם בזהירות בסטנדרט הגבוה ביותר כי עבודה לא נכונה עלולה לגרום נזק לעובד.

 

איך מתבצע תיקון זכוכית?

 
 
  • השלב הראשון של תיקון זכוכית הוא הבנה של גודל הזכוכית וסוג התיקון. אי אפשר לטפל בבעיות כאלו בקלות דעת כיוון שההתאמה צריכה להיות מדויקת עד המילימטר האחרון. יש שוני בין תיקון דלת זכוכית לתיקון חלונות, בין מקלחונים מסוגים שונים ולא רק בגלל הגודל אלא בגלל העובי, העיצוב, הגימור, הזווית וכולה.

  • אחרי שהזגג הבין איזו זכוכי מדובר הוא צריך לייצר זכוכית שתחליף אותה. ההחלפה חייבת להיות זהירה במיוחד ולהתבצע במהירות כיוון שלעתים הזכוכית הבעייתית, זו שנסדקה או נשברה, יכולה לסכן את הנוכחים במקום. ההחלפה צריכה להתבצע במהירות ובבטיחות כאשר יש להרחיק אנשים מהאזור וכמובן להימנע מפגיעה נוספת כמו למשל ברהיטים שנמצאים ליד, ברצפה וכמובן באותו גוף או תבנית שמחזיקה את הזכוכית.

  • אחרי הוצאת הזכוכית התקולה יש להתקין את הזכוכית החדשה. התקנת הזכוכית חייבת להתבצע במקצועיות וללא פשרות והיא חייבת להיות מעוגנת בכל המקומות הנחוצים וליצור אחידות עם שאר חלקי הזכוכית שמרכיבים את אותו רהיט או אזור בבית או בעסק. 
 
 
תיקון זכוכית
 
 
 
 
אם אתם צריכים תיקוני זכוכית אתם זקוקים לצוות מקצועי ומנוסה. אנחנו בעדי עבודות זכוכית נדאג שתקבלו את הטוב ביותר ואנו מבצעים תיקונים לכל פריטי הזכוכית שיש בקפידה ובמקצועיות ללא פשרות.