עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך ניתן לנקות את המקלחון?

 
כשמבצעים מעבר דירה, חשוב לדעת כיצד לבצע אותה על הצד הטוב ביותר בכדי לאפשר לעצמכם ליהנות מאיכות חיים גבוהה ככל שניתן, כמה שיותר מהר מרגע המעבר. מעבר דירה הוא תהליך ארוך ומתיש,שלעתים גוזל מאתנו הרבה מאוד אנרגיה ומאמץ, ולא מעט משאבים.
 

במעבר דירה, חשוב לשמור על כל המרכיבים החשובים של חיי היום יום שלנו

 
תמיד אנחנו רוצים שהתוצאות תהיינה הרבה יותר טובות מהדירה הקודמת שלנו, בכדי שנרגיש את איכות החיים שבה השקענו כל כך הרבה. לשם כך, חשוב להיערך ולהשקיע היטב בהעברה ובהתאמה של מוצרים שונים עבור הבית החדש שלנו – ומקלחונים מהווים מרכיב בסיסי ביותר אך חשוב מאין כמותו בהקשר זה.
 

כך תשמרו בעת כניסת לדירה ומחוץ לה

 
 

בכניסה לדירה –

 
כשאתם נכנסים לדירה חדשה ויש בה מקלחון, אתם צריכים לשמור עליו בצורה אפקטיבית במהלך המעבר. שווה, אולי, לכסות אותו בזמן המעבר, בכדילמנוע ממנו לכלוך ולשמור עליו פיזית. מעבר לכך, בהכנסה של חפצים שונים לחדר המקלחת– מכונה או מייבש כביסה למשל – חשוב לדעת לעבוד במרחק ממקלחונים בכדי למנוע אתהפגיעה הפיזית בהם, ואולי כדאי להסיר אותם בזהירות בכדי שהם לא יפריעו, ותוכלו להרכיב אותם מחדש לאחר מכן.
 

בהעברת המקלחון –

 
לעתים, אתם משקיעים במקלחונים חדשים ואיכותיים בבית הישן שלכם, ורוצים לקחת אותם אתכם כשאתם עוברים לדירה החדשה – בה תתאימו אותם למקלחת הקיימת. תוכלו לעשות את זה, אבל חשוב לדעת איך לעשות את זה. אתם זקוקים לשירות הובלה מקצועי שיודע להוביל בצורה הבטוחה ביותר זכוכיות וחפצים שבירים אחרים – כךתוכלו לפרק את המקלחון בצורה זהירה, לכסות אותו היטב כך שלא יאונה לו כל רע,ובמהלך ההובלה לדעת שהוא בטוח לחלוטין עד שהוא מותקן בבית החדש שלכם.
 
 
 
כך תשמרו על המקלחון שלכם
 
 
 
 

שמרו על המקלחון היטב, שכן הוא מהווה מרכיב בלתי נפרד מחיי היום יום שלכם

 
שמירה טובה על מקלחונים במהלך תהליך מעבר הדירה שלכם מבטיחה כי בפרט חשוב זה של חיי היום יום
שלכם – תיהנו מאיכות חיים כמה שיותר גבוהה כבר מהרגע בו תיכנסו לדירה החדשה שלכם. חשוב להשקיע בכך ולהקפיד על כך היטב.
 

ניקיון מיוחד –

 
כשרוצים לבצע ניקוי מקלחון זכוכית בצורה יסודית יותר, חשוב לדעת להיערך לכך נכון. חשוב שיהיה בידיכם חומר מתאים לניקוי זכוכית, והעבודה איתו צריכה להתבצע עם עיתון או מטלית נייר יבשה אחרת. ניקוי הזכוכית צריך להתבצע בצורה רוחבית, כאשר החומר יוצר את ההברקה הנחוצה, ואתם לא מפספסים אפילו חלק אחד – חשוב להבין כי מקלחון הזכוכית בדרך כלל לא צובר אבק, אבל בעיקר באזור החיבורים יכול להצטבר לא מעט לכלוך, שייתכן שתצטרכו להסיר פיזית.
 

שמרו על ניקיון מקלחון הזכוכית, ושמרו על איכות החיים בבית שלכם

 
ניקוי מקלחון זכוכית, כשהוא מתבצע בצורה קבועה ובסיסית, וכאשר מבצעים אותו בצורה מקיפה ואיכותית יותר אחד לכמה שבועות, שומר על איכות החיים בבית שלכם לאורך זמן – כשהוא שומר על איכות השהות שלכם במרחב האינטימי והאישי ביותר בחיי היום יום שלכם.