עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חסכון במים

 
יום המים הבינלאומי הוא יום אשר מיועד להחדרת המודעות העולמית בצורך לחסכון במים בצורה יעילה ברחבי העולם כולו. מדינת ישראל נחשבת למדינה אשר משק המים שלה נמצא כל הזמן על הסף, וחיסכון במים הוא צו השעה. יום המים המצויין בכל שנה הוא תזכורת חשובה לצורך חשוב זה בחסכון במים במדינה שלנו אשר לא התברכה במקורות מים רבים.
 

כך נחסוך במים לא רק ביום המים

 
 
צו השעה הוא לחסוך במים, ובמיוחד לנוכח השנה השחונה אשר פקדה אותנו בחורף זה, אשר בו ירדו מעט מאד משקעים בכלל, ובאחוזים נמוכים לעומת שנים עברו בפרט. על מנת לחסוך במים ניתן לעשות כמה וכמה פעולות פשוטות אשר ברגע שהמונים עושים אותם, מדובר בחסכון משמעותי למשק המים הישראלי מן הסתם. פעולות אלה הן:

  • סגירת ברז המים בעת צחצוח שיניים או גילוח
  • התקנת מחמם מים בסמוך לברז היציאה כדי למנוע שפיכת מים רבים עד הגיע החמים מהדוד המצוי בגג הבניין
  • שימוש במדיחי מים חכמים לאסלות המאפשרים הדחת חצי מיכל או מיכל לבחירה
  • שטיפת כילים בכיור עם מים ולא עם מים זורמים
  • התקנת מערכות השקייה אוטומטיות לגינות וחצרות עם טפטפות
  • התקנת מקלחונים ואמבטיונים בחדרי רחצה
 
 
 
חסכון במים
 
 
 
 
 
חייגו עכשיו לייעוץ חינם: 072-2595807
 

כיצד עוזרים מקלחונים ואמבטיונים לחסכון במים

 
יום המים אשר מאופיין בהחדרת המודעות לחסכון במים מדבר גם על התקנת מתקני רחצה חוסכי מים, וכאן נכנסים לתמונה מקלחונים ואמבטיונים מסוגים שונים אשר קיימים כיום בשוק ונותנים מענה מוצלח למדי. החיסכון במים בעזרת מתקני רחצה אלה נובע מן השימוש הממוקד במים לצרכי מקלחת. אין זה סוד כי כאשר אדם מתקלח הוא משתמש בפחות מים מאשר בעת הרחצה באמבטיה, והוא יכול לצמצם את צריכת המים הביתית באופן משמעותי ביותר מטבע הדברים.

חברת עדי עבודות זכוכית מייצרת ומתקינה מקלחונים ואמבטיונים מכל הסוגים, ואם אתם מעוניינים במתקנים מרהיבים בעיצובם, אשר יחסכו לכם מים בבית פנו אלינו עוד היום.