עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל מה שלא ידעתם על לוחות מחורצים

 
פעמים רבות אנו מגיעים לקניון ומסתכלים על חנויות רבות ולא מבינים איך בדיוק הם תולים את המדפים שלהם. נדמה כאילו המדפים פשוט מודבקים על הקיר וכשאנו מחפשים את המסמר או הבורג אנחנו לא מוצאים. החיפוי המועיל זה נקרא לוחות מחורצים והם יכולים להיות יעילים במיוחד.
 

פתרון יצירתי למגוון בעיות

 
 
אנשים רבים מחפשים תמיד איך להתייעל. הם מחפשים איך ליצור עוד שטחי אחסון בבית ובחנות, מחפשים כיצד להציג את הסחורה בצורה הכי יפה, כיצד לעצב את המקום בצורה הכי מקורית וכיצד לעשות זאת במינימום מאמץ ועלות נמוכה. לא הרבה מכירים את הסוגים הללו, אך למעשה מדובר במוצר יעיל במיוחד שיכול להיות הפתרון שלכם לבעיות רבות. מוצרים אלה נועדו לחיפוי קירות והם בנויים ממסילות שבהם ניתן להשתמש למגוון רחב של שימושים. אנחנו בעדי עבודות זכוכית מייצרים לוחות מחורצים במגוון סגנונות וגדלים ושנים רבות של ניסיון אף פעם לא טועות.
 
 
 
לוחות מחורצים
 
 
 
 

מה חשוב לזכור לגבי לוחות מחורצים ?

 
ישנם כמה דברים חשובים אותם ניתן לדעת לפני שתרכשו, להלן:

 

כך ניתן לשלב אותם בחיי היום יום -

 
לוחות מחורצים יכולים להיות בבית ובעסק. אנשים רבים פוגשים אותם בעיקר בביקור בחנויות בגדים או בחנויות לכלי בית, מקומות בהם יש צורך להציג כמה שיותר סחורה במינימום מקום, אך אפשר לשלב אותם בצורה נפלאה גם בתור חיפויים בבית, בסלון, בחדר השינה ובמטבח. חיפויים כאלו גם יהיו יצירתיים ומעוצבים וגם יהיו מאוד שימושיים.

 

אילו שימושים ניתן לבצע בלוחות מחורצים ?

 
 
ניתן להכניס ולהוציא מה שרוצים אל המסילות שבלוחות המחורצים. אפשר לתלות עליהם מדפים, אפשר להכניס אליהם קולבים אחרי שהם מותקנים אצלכם בבית או בעסק, תפעילו את הדמיון ותוכלו למצוא עוד אלף ואחת שימושים. מוצרים אלו אמנם נראים שבריריים אך למעשה יכולים לשאת משקל רב של כמה עשרות קילוגרמים. אמנם להציג עליהם פריטי גדולים וכבדים לא תוכלו אך כלי מטבח, פריטי נוי ומוצרים קטנים עד בינוניים יהיו עליהם בלי כל בעיה.
 

ממה מוצר זה עשוי?

 
יש לוחות מחורצים שעשויים מפלסטיק ויש כאלה שעשויים מזכוכית ולמעשה כל אחד מהחומרים יכול להיות מתאים למתאר אחר. מי שרוצה חיפוי של לוח מחורץ שישתלב עם עיצוב יוקרתי יוכל להשתמש בזכוכית ומן הסתם שפלסטיק יהיו זול יותר ויגיע בשלל צבעים.

 

לכל גודל ולכל שימוש-רק אצלנו בעדי עבודות זכוכית

 
פתרונות אלו נותנים לנו עוד פטנט מעולה שמהווה פתרון קטן לבעיות גדולות. יש כאלו גדולים שמתאימים לחנויות גדולות ועד כאלו קטנים שניידים ומתאימים לתצוגה פשוטה ונעימה. לכל סוגי הלוחות הקיימים בתחום ולעבודות נוספות אתם מוזמנים לפנות אלינו בעדי עבודות זכוכית ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!


 
לבירור פרטים נוספים והזמנת מוצרים חייגו עכשיו: