עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לוחות מחורצים

 
לוחות מחורצים הם מצרך שימושי מאוד, אפילו הכי שימושי שאי פעם יכולתם לרכוש. הם משמשים לצורך אחסנת דברים חשובים, ובנוסף משדרגים את עיצוב הבית. למעשה כמעט בכל מקום ניתן לבצע בהם שימוש והם יכולים להיות טובים גם בבית וגם בעסק.
 

מה הם לוחות מחורצים?

 
לוח מחורץ הוא למעשה לוח הנתמך בקיר ומשמש לאחסון דברים בסטייל. הוא יכול להיות עשוי מזכוכית, מפלסטיק או מאלומיניום, כאשר ישנם גם לוחות שעשויים מעץ, והם למעשה מחורצים כך שיש בהם מסילות. המסילות האלו מקבילות זו לזו ונמתחות לכל אורכם כך שניתן לחבר אליהם מוצרים שונים כמו וו תלייה, מדפים וכולה. ללוחות אלו יש שימושים רבים בעולם העסקי והפרטי והם מעוצבים במיוחד.

 

למה משמשים לוחות מחורצים?

 
 
  • לפני השימושים הרבים שיש להם לוח מחורץ הוא לוח מאוד מעוצב שיכול להיות תחליף לקיר. למעשה מדובר בסוג של חיפוי לקיר שאותו יש להתקין לקיר.

  • הלוח המחורץ יהיה שימושי ביותר כאשר אתם צריכים להציג מוצרים שונים. כגון: אריזות מסוימות, בשמים, נעליים, בגדים וכול מה שתרצו. לא סתם הלוחות האלו נפוצים מאוד בעסקים שונים, הם מאפשרים תצוגה קצת יותר מיוחדת ושונה מהרגיל, ולא בצורת מדפים רגילים המתאימה למחסן.

  • לוחות מחורצים לא משמשים רק לתצוגה אלא יכולים להיות גם פתרון עיצובי לתלייה בגדים או נעליים בבית בעיצוב מודרני, שימושי ויעיל.

  • לוח מחורץ יכול לשמש גם לתליית מודעות או קישוטים מסוימים. על הלוח ניתן למקם שלטים שיתחלפו ביתר קלות על ידי התאמה למסילה בגובה המיועד וכמובן שניתן להתקין גם גופי תאורה שונים שיאירו את הקיר או אזורים אחרים.
 

מה ייחודי בעדי זכוכיות?

 
עדי עבודות זכוכית תוכלו למצוא את אנשי המקצוע המובילים בתחום עבודות הזכוכית, אשר מציגים על גביי לוחות מחורצים מגוון רחב של מדפי זכוכית מכל מיני סוגים, צבעים, גדלים וצורות. חברתנו משלבת בין שני המאפיינים החשובים ביותר במוצרי הזכוכית בכלל ובפרט, במדפי זכוכית יעילים ואפקטיביים במיוחד.
 
 
לבירור פרטים ייעוץ ושאלות נוספות התקשרו עכשיו – 072-2595807
 
 
 
לשיחת ייעוץ חינם
חייגו עכשיו: 072-2595807
 
 
 
צרו קשר