עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדפים למחסן ביתי

 
מדפים משמשים לשני שימושים עיקריים- הראשון שבהם הוא אחסון, במחסנים,בארונות וכדומה, והשימוש המרכזי השני הוא לתצוגת מוצרים על גביהם, כמו למשל, מדפי מזכוכית בבית אשר עליהם נניח תמונות או פסלונים קטנים. כלומר, לצורך פרקטי ולצורך אסתטי.ישנם סוגים רבים של מדפים.
 
 

הסוגים השונים של מדפים

 
כיום, נוכל למצוא מגוון רחב ומגוון של מדפים למחסן ביתי ולמשרד בשוק.
המדפים נבדלים ביניהם בחומר הגלם מהם מיוצרים, בשילוב חומרי הגלם המרכיבים את המדף בצבעי המדף, צורת המדף, גודל המדף ורמת הכובד שהוא יכול להחזיק על גביו.
המסיביות שלו אשר גם כן תלויה במשקל שלו עצמו ובחומר הגלם ממנו עשוי.
בין היתר, נוכל למצוא מדפים מעץ, פלסטיק, ברזל, מתכות שונות וגם מדפי זכוכית שמוכרים גם הם כמדפים למחסן ביתי. מדפי הזכוכית ייחודיים בשילוב של אסתטיקה אדירה ויופי לבין הפרקטיות שלהם.
 
 
 
מדפים למחסן ביתי
 
 
 
 

תכונותיה של חומר הגלם - זכוכית

 
נוכל למצוא זכוכית בכל אחד מתחומי החיים שלנו כיום אך מפתיע לגלות שהזכוכית קיימת בחיי האדם עוד מקדמת דנא, תקופת האבן. בתקופת האבן הזכוכית נוצרה באופן ספונטני לחלוטין, כאשר התחברו להם חול ואפר שנוצר משריפה של זרעים. החיבור בטמפרטורה הגבוהה יצר למעשה, זכוכית. מאז אירוע ספונטני זה, השתמשו בני האדם הקדמון בזכוכית לצרכים שונים, ביניהם לשם קצות החניתות ולחיתוך. כיום, לאור התפתחויות בעולם הטכנולוגי ותהליכי התיעוש ניתן לייצר זכוכית בכמויות אדירות ולהקנות לה תוך העברתה בתהליכים כימיים מיוחדים, תכונות ומאפיינים שונים. למשל,תהליך כימי מסוים הופך את הזכוכית לחלבית, כלומר, מעין אטומה.
 

מדפי זכוכית - שילוב של יעילות ואסתטיקה

 
היות וניתן לשנות את תכונות הזכוכית ולהפוך אותה לעמידה במיוחד בכלמיני תהליכים כימיים ייחודיים ולאור העובדה שהיא אסתטית באופן מיוחד וניתן להקנות לה מיני תכונות, צבעים, מרקמים ורמות שקיפות שונות, מדפים העשויים מזכוכית למחסן הביתי יהפכו אותו הן ליעיל ומסודר יותר והן ישוו למחסן מראה מיוחד ויפה. בעדי עבודות זכוכית תוכלו למצוא את מיטב המוחות בתחום עבודות הזכוכית בארץ, אשר יעזרו לכם להתאים את מדפי הזכוכית האידיאליים עבור צרכיכם ועבור המחסן הביתי שלכם.
 
עדי עבודות זכוכית מציעה לכם מגוון רחב של חומרים איכותיים על מנת ליצור עבורכם את המוצרים הכי טובים! מעוניינים להתרשם? התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר!
 
 
לשיחת ייעוץ ללא עלות חייגו עכשיו – 072-2595807
 
 
 
לשיחת ייעוץ חינם
חייגו עכשיו: 072-2595807
 
 
 
צרו קשר