עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדפי זכוכית - יתרונות

 
לוחות מחורצים הם למעשה לוחות אשר בהם חריצים אופקיים, שניתן לחבר אליהם מיני מדפים או ווים המשמשים לתצוגות בעיקר. לוחות מחורצים הם פתרון אידיאלי לתצוגה של מדפי זכוכית קלאסיים ויפים, בשל העובדה שהם מחזיקים משקל רב וגם בשל בטיחות השימוש בהם.
 

מה הם מדפי הזכוכית?

 
 
כיום, ניתן למצוא מדפי זכוכית במגוון של חנויות ובקרב ספקים שונים ורבים בשל הייחודיות שלהם, שכן מדף זכוכית משלב בין אסתטיקה ברמה מאד גבוהה לבין פרקטיות ויעילות ללקוח. בשל כך לאור העובדה שניתן לערוך שינויים בתכונותיה של הזכוכית, כחומר גלם, ולהפוך אותה לעמידה במיוחד בכל מיני תהליכים כימיים ייחודיים ובנוסף לטובת סגולותיה הרבות והעובדה שהיא אסתטית מאד, קל לעבוד איתה ובמצבה הטבעי גם ניתן להקנות לה מיני מאפיינים אסתטיים למשל: צבעים, מרקמים ורמות שקיפות שונות וייחודיות. מדפים העשויים מזכוכית הם הפתרון האידיאלי לאחסון או תצוגה או סתם כך בתור פריט נוי התלוי על הקיר.
 
 
 
מדפי זכוכית
 
 
 
 

היתרון שבתצוגת מוצרים

 
 
הלוחות המחורצים מאפשרים את הצגתם של מדפי הזכוכית בפני הלקוחות. מה היתרון בכך?

להלן היתרונות:

היתרון המרכזי, כפי שנוכל למצוא במיני תורות של שיווק מוצרים, בהצגת המוצרים כפי שהם בפני הלקוחות, הוא חיבור של הלקוחות למוצר,היכולת לגעת, לראות, לחוש, להבין את הגודל האמיתי תורמת במיוחד למכירות ולחוויית הקנייה של הלקוח עצמו, כך גם הלקוח ירגיש יותר מרוצה ולא יופתע כשייפתח את אריזת המוצר בהגיעו למחוז חפצו וישנו תיאום ציפיות מושלם על מנת לרכוש את המוצר המתאים ביותר. מחקרים רבים בנושא מראים כי תצוגה על מדפי זכוכית מייצרת חווית קנייה חיובית.
 

מה ייחודי בעדי זכוכיות?

 
עדי עבודות זכוכית תוכלו למצוא את אנשי המקצוע המובילים בתחום עבודות הזכוכית, אשר מציגים על גביי לוחות מחורצים מגוון רחב של מדפי זכוכית מכל מיני סוגים, צבעים, גדלים וצורות. חברתנו משלבת בין שני המאפיינים החשובים ביותר במוצרי הזכוכית בכלל ובפרט, במדפי זכוכית יעילים ואפקטיביים במיוחד.
 
 
לבירור פרטים ייעוץ ושאלות נוספות התקשרו עכשיו – 072-2595807
 
 
 
לשיחת ייעוץ חינם
חייגו עכשיו: 072-2595807
 
 
 
צרו קשר