עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדפי מחסן

 
מדפים משמשים לא רק לאחסון או הצגת מוצרים שונים על גביהם, אלא מהווים פריט עיצוב של ממש בחלל המסוים בהם הם ממוקמים. מוצרים מסוג זה צריכים להיות יעילים וגם נאים, בייחוד אם הם חשופים בפני אנשים רבים.
 
 

סוגי מדפים שונים

 
ניתן למצוא כיום בשוק סוגים רבים ושונים של מדפי מחסן.
נוכל למצוא מדפי עץ, בצבעים שונים ומגוונים, בגדלים שונים ובעיצובים שונים. נוכל למצוא גם מפלסטיק, המאפשר עיצובים ייחודיים לאור גמישותו של החומר והוורסטיליות שלו. נוכל למצוא מחומרים כמו ברזל ומתכת.בנוסף, נוכל למצוא בשוק מדפי זכוכית יחודיים, אשר ניחנים במראה קלאסי, מיוחד ומסוגלים להחזיק משקל רב עליהם.
 
 
 
 
 
 
 

היסטוריית היווצרות הזכוכית

 
הזכוכית נוכחת בחיי האדם עוד מקדמת דנא. היא נוצרה בפעם הראשונה איפעם בתקופת האבן במאורע ספונטני ולא מתוכנן של חיבור בין חול ואפר שריפה של זרעים בטמפרטורה גבוהה. כבר אז, השתמשו בני האדם הקדמוניים בחומר הזה לשם חניתות וחיתוך. בהמשך האבולוציה, הזכוכית נותרה נוכחת בחייו של האדם, בכל אחד מתחומי החיים כמעט והיא עודנה נוכחת ומרכזית כחומר גלם גם בימינו אנו.
 

הוורסטיליות של הזכוכית

 
לאור האמור לעיל, העובדה שלמעשה ניתן לשנות את מאפייני הזכוכית במיני הליכים כימיים, היא חומר גלם מאד וורסטילי. בכך ניתן למעשה להקנות לה מאפיינים אסתטיים, ולא רק פרקטיים שונים וכך נקבל מדפי זכוכית לאחסון מרשימים ביופיים, יחד עם פרקטיות ועמידה בעומס הכובד של המוצרים שמונחים על המדפים.
 
בעדי עבודות זכוכית תוכלו למצוא מגוון רחב של מדפי זכוכית, אשר יותאמו במיוחד בשביל צרכיכם האישיים - בין אם מדפים לבית עסק או לבית ותוך כדי תוכלו ליהנות משירות אדיב ומקצועי במיוחד.

רוצים לבחור מגוון רחב של סוגים צורות שונות, צבעים וגדלים שונים? עדי זכוכיות מזמינה אתכם להתרשם בחינם משיחת טלפון או השארת פרטים באתר!