עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מקלחון עגול

 
מוצרים אלו מגיעים במגוון גדלים, ואף ניתן להזמין מוצר בגודל מיוחד, בהתאם לצרכים ולגודל חדר האמבטיה של הלקוח. המקלחונים העגולים יכולים להגיע בצורות שונות, כאשר הצורה הנפוצה ביותר היא זו הצמודה לשני קירות, והדלתות מעוצבות בחצי עיגול. עם זאת, בעיצוב מיוחד של כל החדר, ניתן גם לבנות מוצר שיוצב במרכז החדר או בצמוד לקיר אחד, הכול בהתחשב בתכנון הכללי. גדולתו של המקלחון העגול נעוצה בכך שהוא יכול מצד אחד לחסוך מקום באמבטיה קטנה, מכיוון שהפינות שלו חתוכות, ומצד שני, ניתן לבנות אותו בגודל מאוד משמעותי, ואז הוא יתפוס שטח נרחב בתוך חדר גדול מאוד.
 
 
למקלחונים עגולים של חברת עדי עבודות זכוכית יתרונות רבים:

  • רמת גימור גבוהה במיוחד
  • איכות מצוינת של חומרים
  • עמידות לשנים
  • התאמה מדויקת למידות החדר
  • התחשבות בצורכי הלקוח
 

מהו מקלחון עגול?

 

אפשרויות פתיחה

 
בשל המבנה המיוחד של המקלחון הזה, הוא ייפתח על פי רוב בצורה צירית. עם זאת, יש להתייחס לכל מוצר כמו ליצירת אומנות נפרדת, ולכן בחלק מהמקרים ניתן גם להוסיף פתיחת הזזה. בכל מקרה, המקלחון הינו אטום היטב, ואינו גורם להשפרצה של מים אל מעבר לאזור המקלחון.
 
 
 
מקלחון עגול
 
 
 
 

מוצר שלא מאכזב אתכם

 
אנו מייצרים מקלחונים מזכוכית איכותית ועבה, שבשימוש נכון אינה מאבדת מהמראה שלה גם אחרי שנים רבות. המוצרים הללו נוחים לניקיון ולתחזוקה, והעובדה שאין בהם פינות מונעת הצטברות של לכלוך באזורי הקיפולים הקשים לגישה. הצורה המיוחדת של המוצר הזה מעניקה מראה ייחודי ונעים יותר לחדר כולו, וכל זאת מבלי לצמצם את השטח הפנימי של המקלחון.
 
אנו מציעים לכם להתייעץ לפני כל רכישה ועיצוב לגבי מידות ודגם!

ניתן לפנות אלינו גם באתר וניצור קשר בהקדם האפשרי

 
 
לייעוץ חינם ללא עלות חייגו עכשיו: 072-2595807