עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מקלחונים ג'קוזי

 
מקלחון ג'קוזי
 
אם יש דגם שכבש את ליבם של האנשים, זהו הדגם של מקלחונים ג'קוזי. מקלחונים אלו, כוללים כידוע גם זרמי עיסוי מיוחדים, מקום ישיבה, ולעתים אף מתקנים של סאונה רטובה שמשולבים בתוך המקלחון. כך, בעזרת מוצר אחד, אתם מקבלים כמה שירותים. כמובן שאם אתם מעוניינים להזמין מקלחונים ג'קוזי, יש לכם רק כתובת אחת לפנות אליה - חברת עדי עבודות זכוכית. בתור חברה שמובילה בתחום עבודות הזכוכית שבניהולו של אמן הזכוכית עדי הרונונג, ועם ותק של יותר מ15 שנה - אנחנו שמחים לספק לכם את מקלחוני הג'קוזי ברמה הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא.
 

מדוע להזמין את המקלחונים מאתנו?

 
 
  • דגש על הנוחות - בחברת עדי עבודות זכוכית, אנו נדאג לעצב מקלחונים ג'קוזי לפי הנוחות שלכם ולפי הצרכים שלכם. זה אומר שהמידות יהיו לפי הצורך שלכם - לא גדולות מידי ותופסות יותר מידי שטח בחדר הרחצה, אבל גם לא קטנות וצפופות מידי - אלא בדיוק כמו שאתם רוצים. אנחנו נדאג גם לעצב את מקום הישיבה בתוך המקלחון לפי הצורך שלכם, והכל כדי שגם חווית הרחצה וגם חווית הג'קוזי והסאונה יהיו מושלמות עבורכם!
  • מחירים - באופן טבעי אנו נוטים לחשוב שהמחיר של מקלחונים ג'קוזי הוא גבוה מאד. אולם בחברת עדי עבודות זכוכית אנחנו מאמינים שאפשר לספק גם מוצרים איכותיים, ובמקביל לעשות זאת עם תמחור הוגן שיתאים גם לתקציב שלכם. הדבר מאפשר ליותר ויותר אנשים ליהנות מהשילוב המושלם של המקלחון עם הג'קוזי.
 
 

רוצים לקבל הצעת מחיר?

 
אין לנו ספק שעכשיו אתם סקרנים, ומעוניינים לדעת כמה יעלה לכם לרכוש ולהתקין מקלחונים ג'קוזי מחברת עדי עבודות זכוכית .אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון 072-2595807, ולקבל הצעת מחיר מקיפה, וכמובן להתחיל לתכנן את המקלחון של החלומות שלכם, וליהנות מכל רגע!