עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מקלחונים דלתות מתקפלות

 
מהי הדרך הנוחה ביותר לפתיחה וסגירה של מקלחון? עבור רבים, מקלחונים דלתות מתקפלות מהווים את הפתרון הטוב ביותר לחדר הרחצה שלהם, והדבר משתלב כמובן עם המוצרים של חברת עדי עבודות זכוכית. בחברה שלנו, אנחנו מספקים למגוון הלקוחות שלנו מקלחונים דלתות מתקפלות באיכות גבוהה במיוחד. אנחנו כמובן מקפידים על כך שהפתיחה והסגירה יהיו נוחים, שהזכוכית תהיה איכותית, שהמחיר יהיה הוגן, ושבעצם - תוכלו להנות מהמקלחת הנעימה שלכם!
 
 

מה חברתנו מציעה?

 
קודם כל, בחברת עדי עבודות זכוכית, כשמתבצעת רכישת מקלחונים עם דלתות מתקפלות, אנו משתדלים לספק עבורכם ליווי מלא לאורך כל התהליך. החל מהשלב שבו אתם לוקחים את המידות למקלחון - ועד לרגע שבו המתקינים של החברה עוזבים את הבית שלכם - אנחנו אתכם לאורך כל הדרך. זה אומר שאם יש בעיה שמתעוררת, צורך מיוחד, או כל בקשה אחרת - אנחנו תמיד שם בשבילכם, כדי שהתוצר הסופי יהיה מדהים מבחינת שני הצדדים.
 

איך עובד ייצור מקלחון דלתות מתקפלות -

 
בייצור של מקלחונים מסוג זה קיים מנגנון מתוחכם ויעיל, אנו כמובן מקפידים על כך שהדלתות עצמן יוכלו להיפתח ולהיסגר בצורה טובה ונוחה במיוחד. אנו מקפידים מאד על נושא האיטום של הדלתות במקלחון, כדי שאף טיפת מים לא תזלוג החוצה. אנו יכולים לעצב לכם זכוכית אטומה לשמריה על הפרטיות שלכם, ובקיצור - לספק מענה לכל מצב.
 
 
 
מקלחון דלתות מתקפלות
 
 
 
 
 

כך תצרו עמנו קשר

 
 
הבנתם כעת שהפתרון שלכם הוא בהתקנה של מקלחונים דלתות מתקפלות? אם כך צרו קשר עם חברת עדי עבודות זכוכית ותוכלו לקבל את הפתרון המקיף ביותר. ניתן ליצור עמנו קשר דרך הלשונית באתר ולהשאיר את פרטיכם, או שאפשר ליצור קשר בטלפון, ולציין את דגם המקלחון אותו תרצו להזמין, לדוגמא: מקלחון עם דלתות מתקפלות.
 
 
התקשרו אלינו עכשיו לשיחת ייעוץ ללא עלות! 072-2595807