עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מקלחונים זוגיים

 
המון זוגות בישראל מחפשים פתרון לרחצה משותפת שיהיה די מרווח עבורם, ובכל זאת לא להסתפק באמבטיה הרגילה. לחברת עדי עבודות זכוכית יש את הפתרון המושלם עבורכם - ייצור, תכנון והתקנה של מקלחון זוגי בביתכם. המקלחונים הזוגיים שלנו כמובן יכולים לספק לכם מענה מקיף, משום שהם גדולים ורחבים יותר מהמקלחון הממוצע. זוג יוכל להנות מחווית מקלחת משותפת או מנגד אדם אחד יוכל ליהנות ממקלחון גדול ומרווח במיוחד, לנוע בו בחופשיות וליהנות מכל רגע!
 
 

על מה אנו מקפידים בחברה?

 

מקלחון זוגי בגימור איכותי -

 
בתור חברה שמובילה בתחום עבודות הזכוכית, הרי שבחברת עדי עבודות זכוכית כשאנו מייצרים ומתכננים מקלחונים זוגיים, ההקפדה שלנו על הגימור היא משמעותית מאד. אנו עובדים אך ורק עם חומרי גלם איכותיים מאד, ועם מומחים בתחום עבודות הזכוכית, בניהולו של אמן הזכוכית המוביל עדי הורנונג, בכדי שאתם תוכלו לקבל את התוצר המושלם - מקלחון זוגי איכותי ונעים מיוחד.
 

תכנון מקלחונים בעיצוב אישי -

 
ברור לנו שאם אתם מזמינים מאתנו מקלחון זוגי, יש לכם צרכים שונים שצריכים לעלות - למשל עבודות פרזול שתרצו לשלב בתוך המקלחון, זכוכית אטומה לטובת הפרטיות של המתרחצים, התקנה מקצועית במיוחד, וכיו"ב. בחברת עדי עבודות זכוכית אנחנו כמובן מספקים מענה לכל צורך שלכם וקשובים לכל צורך נוסף שעולה. אתם יכולים לציין זאת כבר בשיחה הראשונה עמנו, בכדי שנתכנן עבורכם את המקלחון המושלם.
 
 
 
מקלחון זוגי
 
 
 
 
אם בא לכם להתפנק במקלחת משותפת או סתם להנות ממרווח מנצח לבד - זה הזמן! חייגו אלינו לייעוץ חינם ואנו נשמח לעזור.
 
חייגו עכשיו לשיחת יייעוץ ללא עלות: 072-2595807