עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מקלחונים מפוארים

 
אין שום ספק, כי חווית הרחצה היא אחת החוויות החשובות ביותר שיש. רחצה זה לא רק לנקות את הגוף - אלא מכלול של רגעים שבהם אנחנו יכולים לקבל זמן פרטי ואינטימי, ולהירגע וליהנות מכל שניה. לכן, חברת עדי עבודות זכוכית, גאה להציג בפניכם את האפשרות שלכם להזמין מקלחונים מפוארים ומיוחדים מאד, כדי לשדרג באופן משמעותי את חווית הרחצה שלכם! כשאנחנו מדברים על מקלחונים מפוארים, הכוונה שלנו היא למקלחונים משודרגים של ממש - לא עוד הריבוע הרגיל ודלתות הזכוכית הרגילות, אלא מתקן שכמותו לא ראיתם עד היום, ברמת גימור משמעותית ומיוחדת מאד.
 

איך נראים המקלחונים המפוארים שלנו?

 
 
  • בחירת הלקוח - חשוב מאד לציין שכאשר תפנו לחברת עדי עבודות זכוכית, אנחנו נשתף אתכם בתהליך, ואתם תוכלו לשתף אותנו במחשבות שלכם על מקלחונים מפוארים ואיך אתם רוצים שהם ייראו בסופו של התהליך. אנו מבינים שלכל אחד יש הגדרות שונות, ולכן דוגלים בכך שתוכלו לבחור את העיצוב שמתאים לכם. לחלופין, תוכלו גם לבחור בעיצוב מוכן מתוך קטלוג העבודות שלנו סוגי מקלחונים שונים, אם תרצו בכך.
 
 
 
מקלחונים מפוארים
 
 
 
 
  • זכוכית ברמה איכותית - חברת עדי עבודות זכוכית מנוהלת ע"י אמן הזכוכית עדי הורנונג - אמן זכוכית עם שנים רבות של ניסיון בתחום. לכן, כשאנוו מעצבים עבורכם מקלחונים מפוארים, אנו דואגים לעשות שימוש בזכוכית איכותית במיוחד. אפשר להזמין את המקלחון המפואר מכל סוג זכוכית שאתם תבחרו, ואתם גם מוזמנים להקיש להמלצות שלנו בתחום.
 

ואיך מזמינים את המקלחון?

 
הצעד הראשון בהזמנת מקלחונים מפוארים מבית עדי עבודות זכוכית, הוא פשוט ליצור אתנו קשר. כדי ליצור קשר עם החברה, ניתן ליצור קשר בטלפון, או להיכנס ללשונית ליצירת קשר באתר ולהשאיר את הפרטים שלכם.
 

מוצר שלא מאכזב אתכם

 
אנו מייצרים מקלחונים מזכוכית איכותית ועבה, שבשימוש נכון אינה מאבדת מהמראה שלה גם אחרי שנים רבות. המוצרים הללו נוחים לניקיון ולתחזוקה, והעובדה שאין בהם פינות מונעת הצטברות של לכלוך באזורי הקיפולים הקשים לגישה. הצורה המיוחדת של המוצר הזה מעניקה מראה ייחודי ונעים יותר לחדר כולו, וכל זאת מבלי לצמצם את השטח הפנימי של המקלחון.
 
אנחנו תמיד מתחייבים עבורכם למקלחון המפואר והמיוחד ביותר שיש, ונשביע את הרצון שלכם בכל מצב!
 
 
לייעוץ ללא עלות חייגו עכשיו: 072-2595807