עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מקלחונים עם ישיבה

 
 
עד היום היה מקובל לחשוב שאם רוצים לשבת בעת הרחצה יש להתקין אמבטיה, אחרת - צריך תמיד לעמוד במקלחון. בחברת עדי עבודות זכוכית אנחנו חושבים אחרת, ומציגים בפניכם את הדגמים המיוחדים של מקלחונים עם ישיבה! המקלחונים שלנו מאפשרים לכם להתקלח בעמידה או בישיבה לפי הבחירה שלכם! כמובן שבעזרת מקלחונים עם ישיבה יותר אנשים יכולים ליהנות מהמוצרים האיכותיים שלנו - כולל ילדים שנוח להם להתקלח בישיבה או שכך נוח להורים שמקלחים אותם. גם מבוגרים רבים שרוצים לשמור על יציבות ולהימנע מהחלקות - נהנים מהמקלחונים הללו של עדי עבודות זכוכית.
 

על מה אנחנו מקפידים בעיצוב המקלחונים?

 

ישיבה נוחה -

 
מאחר שמדבור על מקלחונים עם ישיבה, הרי שבחברת עדי עבודות זכוכית, אנחנו מקפידים על כך שפתרון הישיבה יהיה נוח ומותאם במיוחד לאדם שהזמין אותו. אנחנו נספק לכם ספסל מיוחד לישיבה אשר יוטמע ויהיה חלק מהמקלחון (כלומר, אין חשש שהוא לפתע יזוז מהמקום, יקרוס ממשקל, וכיו"ב). הפתרון הישיבה יהיה בדיוק לפי המידות הרצויות שהזמנתם, כך שאתם תקבלו מענה מלא ומקיף.
 
 
 
מקלחון עם ישיבה
 
 
 
 

שימוש בזכוכית איכותית -

 
מעבר לכך, חשוב מאד לזכור כי מקלחונים עם ישיבה הם קודם כל מקלחונים. לכן בחברת עדי עבודות זכוכית אנחנו נדאג תמיד לעבוד עם הזכוכית האיכותית ביותר, וכמובן לעצב את המקלחון כולו לפי הדרישה שלכם. הדבר מאפשר לכם לא רק לקבל פתרון פרקטי במיוחד לחדר הרחצה - אלא גם מתקן יפה ומושך במיוחד.
 
אחרי שהבנו את היתרון החשוב בהתקנה של מקלחונים עם ישיבה, אתם רק צריכים להרים את הטלפון שלכם, וליצור אתנו קשר! ניתן לעשות זאת בלשונית ליצירת קשר באתר ולהשאיר את פרטיכם, או שאתם מוזמנים גם ליצור אתנו קשר בטלפון!
 
חייגו עכשיו לייעוץ ללא עלות: 072-2595807

ואנחנו נתחיל לתכנן את המקלחון שלכם!