עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מקלחונים רחבים

 
אחד הטרנדים האחרונים שאפשר למצוא כיום בעולם של פתרונות הרחצה, הוא הטרנד של התקנת מקלחונים רחבים. המקלחון הרחב עצמו, הוא כאמור ברוחב יותר משמעותי מהדגם הממוצע של המקלחונים. לעתים קרובות, המקלחונים עצמם אמנם צרים יחסית, אך כאמור הדבר הוא על חשבון הרוחב המשמעותי. בחברת עדי עבודות זכוכית, אנו דואגים לייצר עבורכם מקלחון רחב מהחלומות! אמן הזכוכית עדי הורנונג, מומחה בתחום - יודע בדיוק איך לספק לכם את המענה המושלם עם המקלחון הרחב שתמיד חלמתם עליו.
 

למה גם אתם צריכים את המקלחון הרחב שלנו?

 
 

שימוש חכם במקום -

 
מקלחונים רחבים מתאימים מאד לחדרי רחצה שבהם נראה שאין יותר מידי מקום בתוך החדר, אבל יש קיר גדול שאיננו מנוצל כלל. במקרים הללו, במקום שהמקלחון יהיה עמוק וארוך, הרי שבמקום זה הוא פשוט יכול להיות רחב. כך, עדיין יהיה לכם מקום רב לזוז בו, וזו חווית רחצה נוחה מאד. כמובן שבחברת עדי עבודות זכוכית, אנחנו נדאג להתקין ולייצר עבורכם דגמים מותאימים ברמת בדיוק במידות הנדרשות לחדר הרחצה שלכם. כך, יתבצע חיסכון מעולה במקום ושימוש יעיל - ותוכלו להנות מחווית מקלחת בלתי נשכחת!
 

עיצוב מיוחד -

 
אי אפשר להתעלם מהעובדה, שהעיצוב של מקלחונים רחבים מבית עדי עבודות זכוכית הוא מדהים ויפה במיוחד! מאחר שלמקלחונים הללו יש צורה מלבנית מובהקת (בניגוד למקלחון הרגיל, שצורתו יותר ריבועית), הרי שהעיצוב שאנו נספק לכם מאד מושך את העין. לא פעם, אנשים שמחפשים עיצוב מיוחד ומקורי עבור המקלחון שלהם, ורוצים ליצור חדר רחצה מעוצב ברמה גבוהה - בוחרים בהתקנה של מקלחונים רחבים מבית עדי עבודות זכוכית.
 
 
 
מקלחון רחב
 
 
 
 

האם זה מתאים גם לחדר הרחצה שלכם?

 
האם התקנה של מקלחונים רחבים תוכל להתאים לכל חדר רחצה בכל בית זו שאלה מאוד נפוצה, לכן בחברת עדי עבודות זכוכית דואגים לספק עיצוב מותאם במיוחד לחדר הרחצה שלכם!
 
מתלבטים? צרו קשר בטלפון לייעוץ חינם ופרטים נוספים!

לייעוץ ללא עלות חייגו עכשיו:
072-2595807