עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מראה אובלית

 
 
בחברת עדי עבודות זכוכית מתמחים בייצור ושיווק של מגוון מוצרים שימושיים ודקורטיביים מזכוכית. אצלנו תוכלו לתאם עבודות זגגות ייחודיות לבית, לעסק או לכל מקום אחר. השאירו פרטים באתר ואחד הנציגים שלנו יתאם מולכם פגישת היכרות ראשונית.
 

מה היתרון של עדי זכוכיות?

 
היתרון שלנו הוא היכרות עם כל סוגי עבודות הזכוכית. אנו מייצרים כיום גם מראה אובלית ברמה גבוהה ומתאימים אותה לכל צורך שתגדירו. אצלנו תוכלו לרכז את כל הבקשות תחת קורת גג אחת ולבחון התאמה של המראה לחדרים שונים בבית. בנוסף, המראה שלנו תתאים לכניסה שלכם ותהפוך את הסלון למקור גאווה.
 

איך בוחרים מראה אובלית?

 
הנציגים שלנו ישמחו לעזור לכם לבחור מראות מעוצבות בכל מסגרת תקציב. אנו מאמינים בשיתוף פעולה מלא מול הלקוח ולכן משקיעים בתהליך בחירה הכולל מספר שלבים:
 
 
 
מראה אובלית
 
 
 
 

מיקום –

 
בשלב הראשון נבחר יחד איתכם את המיקום של המראה. נבין מה היתרונות והחסרונות של המראה האובלית בסלון, בחדר השינה או במקומות אחרים בבית ונציע אלטרנטיבות.
 

גודל –

 
בשלב השני נספר לכם על הגדלים השונים של המראות ועל מבחר הצורות, הסגנונות והעיצובים. כאן תוכלו להביא לידי ביטוי את הטעם האישי שלכם ולנצל את הניסיון שלנו.
 

מחיר –

 
בשלב השלישי נציע מחיר הוגן על המראה שבחרתם. נראה לכם קטלוג דוגמאות עשיר ממנו תוכלו לשאוב השראה, לערוך התאמות או לבצע שינויים.
 
סקרנים לראות איך אפשר לשלב מראה אובלית בבית שלכם? התחילו עוד היום לתכנן את העיצוב: השאירו פרטים באתר או חייגו לנציגי חברת עדי עבודות זכוכית ונוכל להתחיל לעבוד על עיצוב מיוחד עבורכם!
 
 
לשיחת ייעוץ בחינם חייגו עכשיו: 072-2595807