עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מראות עגולות

 
בחברת עדי עבודות זכוכית מציעים מגוון רחב של סגנונות ועיצובים. כל המוצרים שלנו עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר בעולם. אנו מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים, עמידים ובטוחים. מטרתנו היא לעצב עבור הלקוח מראות ועבודות זכוכית ללא פשרות.
לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בשיווק, ייצור ועיצוב של עבודות זכוכית ברמה הגבוהה בישראל. לרשותנו אנשי מקצוע מיומנים המכירים את התחום ויכולים להמליץ על מראות עגולות לפי צרכי הלקוח.
 
 

היכן אפשר לשים עם מראות עגולות?

 
בקטלוג המוצרים שלנו תגלו מבחר צורות וגדלים של מראות. אנו ממליצים על מראות עגולות ועל התאמה אישית של פתרונות עיצוב נוספים. במידה ואתם עדיין מתלבטים לגבי הצורה או הגודל של המראה, קחו בחשבון את ההמלצות הבאות:
 

מראות לחדר השינה -

 
מראות עגולות לא תופסות הרבה מקום אך הן מושכות המון תשומת לב. אפשר לשלב את המראות בחדר השינה ליד דלת הכניסה, מעל המיטה או בפינת האיפור. מראות משדרגות את חדר השינה ונותנות מענה על צרכים יומיומיים.
 
 
 
מראות עגולות
 
 
 
 

מראות לחדרי אמבטיה ורחצה –

 
מראה אחת עגולה בחדר האמבטיה יכולה להפוך כל דירה לבית מלון. המראה מוסיפה חן ועניין ומרעננת את המראה השגרתי של חדרי אמבטיה או רחצה.
 

מראות לשירותים –

 
אי אפשר לדבר על מראות עגולות מבלי להזכיר את השילוב המוצלח שלהן בשירותים. יש לקוחות המעדיפים לתלות את המראה על הדלת, לעומת אחרים המקצים עבור מקום מיוחד על הקיר.
 
אם עדיין לא בחרתם מראה – נציגי חברת עדי עבודות זכוכית מחכים לייעץ לכם ללא כל עלות!

עדיין מתלבטים לגבי מראות עגולות לעיצוב הבית והמשרד? מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת על מראות במגוון רחב של סגנונות ועיצובים?
 
 
לשיחות ייעוץ חינם ללא עלות חייגו עכשיו: 072-2595807