עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משאבה לדלת זכוכית

 
לרובנו יש הרגלים שגרתיים במקומות מסוימים, כמו למשל: להיכנס בדלת ולהשאיר את הדלת פתוחה, מה שמאלץ אותנו לקום שוב ולחזור לסגור אותה. כדי שנוכל לשמור להקפיד על הדלת תמיד סגורה מבלי להתאמץ, משאבת דלת היא הפתרון המושלם לטווח הארוך. מדובר בפתרון זול מאוד שיכול לסדר את העניין אך חשוב לדעת היכן בוחרים את המשאבה הטובה ביותר.
 

?מהי משאבה לדלת

 
 
משאבה לדלת זכוכית היא משאבה הרבה מתוחכמת מאוד שחייבת להתאים לדלתות כבדות ויחד עם זאת לטריקה עדינה ביותר, על מנת שלא תפגע הדלת. משאבה לדלתות זכוכית ניתן לחפש ביחד עם מקום שמייצר גם מוצרי עזר שונים לזכוכיות, וכמובן עבודות זכוכית איכותיות שתוכלו למצוא בחברת עדי עבודות זכוכית.

 

משאבה לדלת זכוכית: המשאבה הכי טובה עבורכם

 
יש כמה דגשים עיקריים בתחום זה אותם עלינו לזכור בעת ולפני הרכישה:
 
 

מידה נכונה:

 
 
בעת בחירת משאבה מתאימה לדלת זכוכית חייבים לדעת קודם לכן את הממדים של הדלת. גם אם רכשתם מוצר שעולה באיכות מעולה, חשוב מאוד לדעת כיצד להתאים את המשאבה נכון.
 
 
 
משאבה לדלת זכוכית
 
 
 
 

התאמת משקל:

 
 
יש דלתות זכוכית שיכולות להגיע למשקלים כבדים מאוד. המשאבה חייבת להיות מותאמת למשקל הזה ולהחזיר את הדלת למקום בצורה עדינה. אם תותקן בדלת קלה משאבה שמתאימה למשקלים גדולים יותר, היא תיסגר בצורה חזקה מידי מה שיגרום לנזק. משאבה שלא תצליח למשוך את הדלת, פשוט תשאיר אותה פתוחה לחלוטין.
 
 

התקנת המשאבה: הצעד החשוב ביותר

 
כשמתקינים משאבה לדלת זכוכית צריך לעבוד בצורה יסודית ומקצועית. כל ניסור או קדיחה בדלת הזכוכית שאינה במקום המדויק, תחריב את הדלת ולמעשה על מנת להעלים את החור יהיה צורך להחליף אותה. כדי למנוע מצבים כאלו חשוב שאת המשאבות שלכם תרכשו ותתקינו באמצעות מומחים בתחום, כאלו שכבר מכירים את כל סוגי המשאבות ועבדו עם כל סוגי הדלתות, אותם הם מייצרים בעצמם.