עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כמה טיפים של ניקוי אמבטיה

 
 
בחברת עדי עבודות זכוכית, אנו תמיד שמחים לספק לכם את עבודות הזכוכית האיכותיות ביותר שיש, עבור מראות, מקלחונים, וגם עבור אמבטיונים ואמבטיות לבית שלכם. עם זאת, ברור לנו כי אתם רוצים גם לדעת איך לנקות את האמבטיה שלכם בצורה הטובה ביותר. לכן, ריכזנו עבורכם כמה טיפים על ביצוע יעיל ואיכותי של ניקוי אמבטיה בקלות.
 
כדי לבצע ניקוי אמבטיה ברמה הגבוהה ביותר שיש, בפרט עם עבודות הזכוכית של עדי זכוכית, הנה כמה טיפים שכדאי ליישם בקלות:
 
 
 
  • השתמשו בספוג רך - הספוג הרך מתאים מאד לניקוי האמבטיה, משום שהחומרים שממנה הם עשויים הם רגישים יחסית לשריטות. לכן, אין להשתמש באמצעי ניקוי קשים מידי כמו סקוטשים. במקום זה, לוקחים ספוג רך שמתאים גם לנירוסטה של האמבטיה עצמה, וגם לזכוכית שמקיפה אותה בכניסה.

  • חומר הניקיון - יש כמה חומרי ניקוי אמבטיה שאפשר לעשות בהם שימוש. אפשר לקנות כמובן חומר ייעודי שמיועד לניקוי נירוסטה, אם כי יש לכור שגם אבקת כביסה עם קצת סודה לשתייה, יכולה לא פעם לעשות את העבודה (יש לוודא שהדבר כמובן מתאים לסוג האמבטיה שלכם).

במקרים הללו, מומלץ לעתים אף להישאר את חומר הניקוי על האמבטיה ולא להסיר אותו, ורק למחרת בבוקר להסיר אותו, וכך כתמים עקשנים יורדים.
 
  • ניקוי הזכוכית - כדי לנקות את הזכוכית של האמבטיה שלכם, אפשר להשתמש פשוט בתרסיס רגיל של מים עם סבון, ולהשתמש במטלית נייר לניגוב (אפשר גם בנייר של עיתון), בכדי שלא יישארו סימנים של ניגוב.
 
 
 
מקלחון פינתי
 
 
 
 
לאחר שהבנתם עד כמה הניקיון של האמבטיה הוא חשוב, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עדי עבודות זכוכית, ולהזמין דרכנו את עבודות הזכוכית האיכותיות ביותר עבור אמבטיונים ומתחמי הרחצה שלכם.
צרו קשר בטלפון 072-2595807, וניתן לכם עבודה ברמה גבוהה.
 
 
חייגו עכשיו לייעוץ חינם: 072-2595807