עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי מקלחון – טיפים מעשיים

 
המקלחונים תופסים היום מקום של כבוד ברוב הבתים בישראל, וזאת בזכות היתרונות המובהקים שלהם על פני אגנית אמבטיה סטנדרטית.
העובדה שהם תופסים פחות מקום ומאפשרים שהות נעימה יותר בחדר היא היתרון הראשון, בשילוב העובדה שהם מאפשרים להתקלח תוך שימוש בפחות מים ומבלי לחשוש שכל חדר האמבטיה יוצף. על מנת ליהנות מכל היתרונות הללו לאורך זמן, חשוב מאוד לשמור על ניקיון המתקן עצמו.

על מנת שתבצעו ניקוי מקלחון כמו שצריך, הצוות המקצועי של עדי עבודות זכוכית מביא לכם רשימת טיפים שיסייעו בידיכם ליהנות מניקיון יסודי שגם נשאר לאורך זמן.
 
 
  • עובש – עובש שמצטבר על החרסינה מומלץ לנקות באמצעות מטלית הטבולה בחומץ ביתי. כשמדובר במקרים חמורים יותר ניתן לשפוך מעט אקונומיקה על האזור, להמתין מספר דקות ולשטוף את האזור, אפילו מבלי לשפשף. במקרים קיצוניים ביותר שפשוף החלק הנגוע באמצעות מטלית עם אקונומיקה אמור לפתור את הבעיה לחלוטין.
  • ניקוי דלתות – לכלוך שלא יורד מהדלתות ניתן לנסות להסיר באמצעות חומץ, שבדרך כלל עושה פלאים לדלתות זכוכית ומקנה להן מראה של דלתות חדשות.
  • הסרת אבנית – הרבה פעמים מצטברת אבנית על דלתות המקלחון ולא רק שם, אלא בכל המקומות שאליהם מגיעים מים וסבון. ניתן לנסות לבצע ניקוי מקלחון מאבנית באמצעות מוצרי המדף שנמכרים ברשתות. אם יישארו סימנים לאחר השימוש בחומרים אלה, ניתן להסירם באמצעות חומץ או מיץ לימון.
 
 
 
ניקיון
 
 
 
 
 
חייגו עכשיו לייעוץ חינם: 072-2595807
 

ניקוי מקלחונים של עדי עבודות זכוכית

 
עדי עבודות זכוכית מייצרת מקלחונים ייחודיים בהתאמה אישית למידות הרצויות ולהעדפות העיצוביות שלכם. המקלחונים עשויים מזכוכית איכותית במיוחד, ומאפשרים ניקוי פשוט שנשאר לאורך זמן.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מקלחון מעוצב ופרקטי חייגו 072-2595807 ונשמח לעמוד לשירותכם.