עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי זכוכית הקיימים בשוק

 
 
הזכוכית היא אחד מהחומרים העתיקים ביותר שיש בעולם והיווצרותה הראשונית עוד מתקופת האבן. הזכוכית העתיקה ביותר נוצרה מחיבור של אפר משריפה שלזרעים יחד עם חול בטמפרטורה גבוהה. לזכוכית כיום שימושים רבים בתעשייה, בשימושים ביתיים, בנייה ועוד.
 
 
 

השימושים השונים בזכוכית

 
כיום ניתן למצוא את הזכוכית כמעט בכל אלמנט שהוא. חברת עדי עבודות זכוכית משלבת את הזכוכית במקלחונים, מעקות זכוכית, מראות מעוצבות, אמבט יונים, מדפי זכוכית ועוד. בחברת עדי עבודות זכוכית משתמשים בסוגי זכוכית שונים ומגוונים בכל אחת מן העבודות על מנת לשוות מראה אחר ולשימושים אחרים.
 

סוגי הזכוכית השונים

 
את הזכוכית ניתן להעביר תהליכים ייחודיים על מנת לשוות לה מאפיינים מסויימים ומראה אסתטי אחר. ישנה זכוכית מבודדת, זכוכית אטומה, זכוכית משוריינת, פיברגלס, זכוכית מחוסמת ועוד. כל אחד מסוגי הזכוכית הללו מיוצר בדרך אחרת ועוברת תהליך כימי אחר המעצב את גבישי החומר באופן אחר המשפיע על דחיסותו ועל רמת שבירותו.
 
 
 
סוגי זכוכית
 
 
 
 

מה ההבדלים בין סוגי הזכוכיות?

 
מלבד סוגי זכוכיות הנבדלות בשבירותן, נמצא גם זכוכיות הנבדלות אחת מהשנייה בצבען ורמת אטימותן. הזכוכית הטבעית כפי שנוצרת מתהליכים טבעיים, היא זכוכית שקופה. כיום, ניתן לייצר מיני זכוכיות ברמת אטימות שונה (מה שמכונה זכוכית חלבית), בצבעים שונים ואף עם הדפסים ומרקמים שונים עליהן. בעדי עבודות זכוכית תוכלו למצוא זכוכית ירוקה, זכוכית חלבית, זכוכית פפיטה, זכוכית מסטר, זכוכית אסים, זכוכית פסים, זכוכית קוביות, זכוכית צ'ינצ'ילה ועוד. תוכלו למצוא בנוסף סוגים שונים של זכוכית אטומה, המתאימה במיוחד למקלחונים למשל אטימות חשובה במיוחד.
 

שילוב של מקצועיות ואמינות

 
בבחירת שירות עבודות זכוכית ישנה חשיבות רבה לרמת המקצועיות, שכן עבודה שאינה מקצועית עשויה להביא לתקריות בטיחות חמורות, למשל, למקרי התנפצות הזכוכית בבית. בעדי עבודות זכוכית תוכלו למצוא מגוון רחב של זכוכיות ותוכלו ליהנות משירות מקצועי והתאמה מושלמת של סוג הזכוכית האידיאלית עבור צרכיכם ורצונכם. תוכלו לקבל ייעוץ וליווי צמודים בכל הקשור לבחירת סוג הזכוכית עבורכם, תוכלו לקבל רעיונות לעיצוב ביתכם או בית העסק שלכם וכל זאת במחירים האטרקטיביים ביותר שתוכלו למצוא בשוק.
 
לבירור פרטים ייעוץ ושאלות נוספות התקשרו עכשיו – 072-2595807
 
 
 
לשיחת ייעוץ חינם
חייגו עכשיו: 072-2595807
 
 
 
צרו קשר