עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי מקלחונים

 
המקלחון, או למעשה מה שמכונה בשפת הסלנג "דוש", נוצר על מנת לשפר את חווית המקלחת שלכם. זהו הסגר פינתי שבזכותו ניתן ליהנות מנוחות מחוויית המקלחת בעמידה. כיום ניתן למצוא בבתים הרבה יותר מקלחונים מאשר אמבטיות אשר היו נפוצות יותר פעם. למקלחון יתרונות רבים על פני האמבטיה וחשוב מאד להקפיד על עיצוב וחציצה נכונה של המקלחון על ידי זכוכית מתאימה.
 

3 יתרונות המקלחון על פני האמבטיה

 
1. המקלחון הינו מופרד מיתר חלל חדר השירותים והמקלחת, על ידי זכוכית המונעת השפרצה של המים לכל עבר, מה שלא ניתן למצוא באמבטיות אשר לרוב מופרדות בווילון אשר אינו חוצץ לחלוטין. המים שנאגרים בעקבות המקלחת באמבטיה הישר אל רצפת חדר המקלחת עשויים לגרום לרטיבויות, הצטברות של עובש ולסכנת החלקה, בייחוד בקרב ילדים וקשישים.

2. אחד היתרונות המרכזיים של המקלחון הוא העובדה שבשימוש בו חוסכים הרבה יותר מים מאשר באמבטיה. על מנת למלא אמבטיה, לכמה מבני הבית בכל יום, נזקקים לכמות מים אדירה ואילו התרחצות במקלחון מונעת בזבוז אדיר שכזה של מים ומהווה הן פתרון "ירוק" והן חוסכת כסף ומנמיכה את חשבון המים החודשי.

3. כשמדובר במקלחונים, קל מאד לעצבם ולהשוות בכך לחדר המקלחת כולו מראה מעניין ומסוגנן. ניתן לעשות כן באמצעות סוגי זכוכית רבים בהם ניתן להשתמש כחוצץ, כאלה המגיעים במגוון צבעים, מרקמים, צורות ורמות אטימות שונות.
 

סוגי המקלחונים השונים

 
בעדי עבודות זכוכית תוכלו למצוא אינספור סוגים של מקלחונים, המותאמים במיוחד עבורכם ועבור צרכיכם האישיים. ישנם גם כאלה שיותר פינתיים, הממוקמים בפינת חדר המקלחת ובכך משווים מראה גדול יותר לחדר כולו וחוסכים במקום. ישנם גם חזיתיים, אשר ממוקמים בין שלוש הקירות של חדר המקלחת, על פי רוב היכן שהייתה ממוקמת האמבטיה בעבר. תוכלו למצוא מגוון סוגים לדוגמא: עגולים, או מקלחונים המאפשרים ישיבה, כאלה שמעוצבים בשלל סגנונות, זוגיים, עם דלת הזזה, עם דלתות נפתחות ועוד סוגים רבים מאד של מקלחונים איכותיים ומסוגננים.

 

שילוב של מקצועיות ושירות