עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון דלתות זכוכית

 
כמעט בכל מקום כיום לדוגמא: בתים פרטיים, בתי עסק, משרדים, ישנן דלתות זכוכית. אלה הן דלתות מרשימות במראן, עמידות, בעלות מראה אלגנטי ויוקרתי, ומשדרגות כל חלל בו הן נמצאות. אולם, הזכוכית עלולה להיות גם חומר גלם רגיש, שכן יש לה נטייה להישבר ולהיסדק במידה ולא עובדים איתה נכון.

 

דלתות עמידות

 
 
חשוב כאן להזכיר כי דלתות העשויות מזכוכית, הינן עדינות למדי, במיוחד בהשוואה לדלתות עץ או מתכת, ויש לתחזק אותן כך הן תשמשנה את הלקוח למשך אורך זמן.

 

מה ניתן לעשות כאשר דלת זכוכית נשברת?

 
מה קורה כאשר דלת זכוכית נשברת או שנגרם לה נזק מסוג אחר? תיקון דלתות זכוכית הוא הפתרון הטוב ביותר בנמצא, אין שום צורך לרוץ ולרכוש דלת חדשה, אשר עלותה גבוהה למדיי. כל שיש לעשות הוא לפנות לזגג-אומן זכוכית, המעסיק את מיטב המומחים בתחום, ולאתר דרכים לתיקון הדלת מבלי לפגוע במראה המקורי שלה. החיתוך נעשה באמצעות המסור המתרים, וקיימות כמה שיטות לעשות זאת.

 
 
 
תיקון דלתות זכוכית
 
 
 
 

ייחודה של הזכוכית

 
הזכוכית היא עוד חומר גלם אחד מיני רבים, אנו עושים בה שימוש במשך שנים רבות למטרות שונות, וזהו בהחלט חומר גלם איכותי ביותר, חזק מאוד ועמיד. כיום ניתן למצוא מגוון רב של זכוכיות המיועדות לדלתות, בצבעים, סגנונות, מרקמים וגדלים שונים, על פי טעמו של הלקוח. בנוסף, קל ופשוט לשמור על ניקיון דלתות זכוכית, הן פרקטיות, מוסיפות נופך מיוחד לכל חלל בו הן נמצאות, והעיקר הוא להציע ללקוחות דלתות זכוכית ייחודיות בעלות ערך מוסף משלהן. יש להוסיף כי עוד יתרון הנעוץ בדלתות זכוכית, קשור לעובדה שהבידוד האקוסטי שלהן הינו מצוין.

 

מה כה מיוחד בדלתות זכוכית?

 
תיקון דלתות זכוכית הינו נפוץ הן בבתים, משרדים או כל מקום אחר בו ניתן למצוא אותן. לעיתים רבות דלתות אלה אינן נדרשות לתיקונים במשך שנים. אולם עדיין, הזכוכית, למרות חוזקה ועמידותה, נדרשת לעיתים לתיקון, והעבודה חייבת להתבצע על ידי מומחים בתחום ובצורה מדויקת ללא שום פשרות ועם המכשור המתאים והידע. לאחר ששוברים את הזכוכית היא חייבת לעבור ליטוש.

 

תיקון מקצועי ואיכותי

 
חשוב לפנות לבית עסק ולבדוק שאכן הוא מציע גם שירות תיקונים של עבודות זכוכית, כך שאין מדובר רק בדלתות לתיקון, אלא גם מוצרים אחרים העשויים מחומר גלם זה. הזכוכית עלולה להיות מוצר יקר ואם הדלת נפגעה בצורה כלשהי, אין צורך להזמין חדשה ולהוציא לא מעט כסף.

 

עבודות מזכוכית עמידה

 
תיקון עבודות זכוכית מוצע ללקוחות במחירים אטרקטיביים וניתנת תעודת אחריות. לאחר התיקון, חשוב לבדוק את רמת הגימור. זאת ועוד, קל יותר לחתוך זכוכית דקה למרות שככל שהיא דקה יותר היא עשויה להישבר. בהשוואה, אין זה פשוט לחתוך זכוכית עבה.

 

דלתות בעיצוב אישי

 
אין ספק כי מבין כל שאר סוגי הדלתות, אלה העשויות מזכוכית הן ייחודיות מכולן. כל אחד יוכל לבחור זכוכית בסגנון, בעובי, בצבע ובמרקם המתאים לו. גם אין שום ספק כי דלתות אלה משדרגות כל חלל בו הן נוכחות, זאת בשל המראה האסתטי והיוקרתי.

 

יתרונות

 
לדלתות העשויות מזכוכית לא מעט יתרונות, בין היתר בשל הוורסטיליות של חומר גלם זה. ניתן לבחור זכוכית שקופה לחלוטין, זכוכית בגוון חלבי, ישנה גם אפשרות לשלב בין שני סוגי זכוכית, וגם לשלב אותה עם עוד חומרי גלם. אולם עוד טרם בוחרים ורוכשים את הדלת, חשוב ביותר לשבת ביחד עם המומחים ולבחור את הזכוכית המתאימה.

 

אומנות הזכוכית

 
הדרישה לתיקוני עבודות זכוכית איכותיות פרצו את כל הגבולות ואצלנו בעדי זכוכיות ניתן לבקש עבודות מיוחדות שמתאימות ללקוח, ובנוסף בהתאמה אישית ניתן לקבל ברוב המקומות שעוסקים בתחום זה וחשוב מאוד רק לבדוק את האיכות, וכמובן את רמת הגימורים כדי לתאם את הציפיות.
 
נשברה הוטרינה? התנפץ החלון? עדי זכוכיות תוך דקות יתייצב בסלון!
לבירור פרטים ייעוץ ושאלות נוספות התקשרו עכשיו
072-2595807
 
 
 
לשיחת ייעוץ חינם
חייגו עכשיו: 072-2595807
 
 
 
צרו קשר