עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון זכוכית | תיקוני זכוכית

 
הזכוכית הינה אחת מתוך כמה מהחומרים היותר עתיקים שקיימים בעולם, היא נמצאת שימושית לחיי האדם ברמה גבוהה. בחיבור של אפר שריפת זרעים יחד עם חול בטמפרטורה גבוהה מאוד נוצרה הזכוכית באופן מפתיע ומיוחד, החומר כיום משרת אותנו בדרכים וצורות שונות.
 

תיקוני זכוכית - כל מה שמסביב

 
 
הזכוכית היא חומר גלם וורסטילי במיוחד, אשר בתהליכים כימיים כאלה ואחרים ניתן לשנות את תכונותיו ומאפייניו של חומר זה ובכך ניתן להשתמש בה בכל מיני אופנים, ובכן ניתן לשנות את דחיסותה, את צבעה, את שקיפותה (מה שמכונה זכוכית חלבית), את מרקמה, את צורתה ועוד.
 

אילו שימושים ניתן לעשות בזכוכית?

 
הוורסטיליות שלה נובעת מהמבנה הכימי שלה וצורת הגבישים של החומר המושפעים מתהליכים חיצוניים שמעבירים את החומר. כיום, נוכל למצוא את הזכוכית כמעט בכל סביבה כגון: בית, עבודה/משרד, חנויות מסעדות ועוד. ניתן לעשות בה שימוש בדרכים שונות - אם בבתים או מבנים כחלק מבנייה-חלונות, מעקות, מקלחונים, מדפי זכוכית, מראות ועוד שימושים רבים.
 
 
 
תיקון זכוכית
 
 
 
 

תיקוני זכוכית

 
בחומר זה, כמו כל חומר גלם ואף יותר, יש לשמור ולהגן מפני בלאי, שחיקה ושבירה. באופן מיוחד יש לשמור על חסינותה בשל אופייה השברירי המיועד לסדיקה יותר מאשר חומרים אחרים כמו בטון למשל. במקרה של סדק או שבירה של מוצר מסוג זה, אין צורך לוותר על המוצר לחלוטין שכן ישנם שירותים של תיקון המיועדים בדיוק לחומרים מהסוג הזה. בחברתנו תוכלו למצוא את מיטב המומחים בתחום עבודות הזכוכית בתחום בארץ, אשר עוסקים בין היתר, במלאכת תיקוני החומר.
 

עלויות תיקוני זכוכית

 
עלויות תיקוני חומר מהסוג הזה תלויים בהרבה מאד גורמים. גודל וסוג הזכוכית, איש המקצוע בו בחרתם לשם התיקון, מהירות התיקון, איכות התיקון, אחריות ועוד. למשל, המחיר הממוצע בשוק לתיקון חלון זכוכית שבור עומד על כ-250 שקלים. מומלץ מאד לערוך סקר שוק קצר טרם הפנייה לאיש מקצוע לשם תיקון מוצר מחומר זה כלשהו זאת על מנת להבטיח את התיקון הטוב והאיכותי ביותר במסגרת המחירים האטרקטיביים ביותר בשוק. בעדי עבודות זכוכית תוכלו ליהנות משירותי תיקון הזכוכית הטובים והאיכותיים ביותר, המהירים ביותר ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. כל זאת, תוך שירות אדיב ונעים וליווי צמוד ומקצועי.
 
נשברה הוטרינה? התנפץ החלון? עדי זכוכיות תוך דקות יתייצב בסלון!
לבירור פרטים ייעוץ ושאלות נוספות התקשרו עכשיו
072-2595807
 
 
 
לשיחת ייעוץ חינם
חייגו עכשיו: 072-2595807
 
 
 
צרו קשר