עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון עבודות זכוכית

 
עבודות זכוכית הן שלבי פעילות מיוחדים שדורשות ריכוז ומיומנות רבה בתחום. לא כל אחד יכול להתעסק בתחום כל כך עדין ורק אחרי שנים רבות של ניסיון אפשר לספק כך שמצד אחד יהיו איכותיות ומצד שני עמידות לאורך זמן. זה הזמן להכיר את העבודות הכי נפוצות שיש, איך מתבצע העיצוב עצמו ומהן אותם תיקוני עבודות זכוכית מיוחדים שיהיו ערך מוסף לבית ולעסק.
 

מה מיוחד בחומר הזכוכית?

 
 
ישנן הרבה חלופות לחומר כמו למשל פיברגלס שקוף או לוחות פוליקרבונט, אך חומרים אלו לא דומים לזה. האיכות והמרקם עושים את שלהם ויחד עם אפשרויות ניקוי קלות למדי אנו מקבלים עבודות זכוכית מעוצבות ומיוחדות במינן. כיום יש לא מעט בתי מלאכה שעומלים על זכוכיות איכותיות ומעוצבות מה שמוסיף לתחרות, לעניין ולעיצובים.

 

עיצוב ותיקון עבודות זכוכית

 
יש לא מעט תיקונים של עבודות בתוך הבית. המוכרים לנו ביותר הם תיקוני חלונות. חלונות לא בהכרח חייבים להיות מיוחדים ורוב העיצוב שלהם אינו נובע מחומר זה כלל, אלא מהפרופיל. יש חלונות דקים ואיכותיים יותר ויש לא מעט חלונות עם עיטורים דבר שמצריך הרבה ידע ויכולות.
 
 
 
תיקון עבודות זכוכית
 
 
 
 

תיקון דלתות זכוכית

 
עוד עבודה מוכרת למדי הן תיקוני דלתות הזכוכית. הן פחות נפוצות במתאר הביתי וניתן לראות אותם בעיקר במתאר העסקי אך מדובר בדלתות איכותיות שכבר תפסו מקום קבע מכובד בכל משרד ולא רק יוקרתי. דלתות אלו חסינות בפני פגיעות חזקות במיוחד ויכולות גם לבודד מבחינה אקוסטית בצורה יוצאת מן הכלל אפילו יותר מדלת רגילה. תיקוני עבודות זכוכית אלו מחייבות עבודה נכונה כולל פרזול נכון של חלקי המתכת למנעול ולצירים.

 

זכוכית בעיצוב - יוקרה מודרנית

 
יש לא מעט תיקוני זכוכית שניתן לראות בבתים רבים בארץ ולא כולם משמשים למטרה ספציפית, חלק מהמוצרים משמשים אך ורק לנוי. אגרטלים מזכוכית או פסלונים קטנים, קערות מעוצבות ועוד אלמנטים רבים שיכולים להשתלב בכל מקום מוצעים בחנויות רבות ברחבי הארץ אחרי שנפחים מקצוענים ומנוסים עמלו עליהם. תיקונים אלו יכולים להכניס אווירה מאוד יוקרתית לבית וכמובן להיות עמידות וחזקות.

 

מדפי זכוכית

 
מדפי זכוכית הפכו להיות עוד אחד מהתיקונים הכי נפוצים שיש. עבודות זכוכית מיוחדות הביאו לעולם מדפים גדולים למדי שמצד אחד יהיו חזקים לא פחות מעץ ומצד שני ישרו אווירה כל כך נעימה עד שניתן לא להרגיש בהם בכלל. מדפים אלו מבוקשים בבתים רבים ברחבי הארץ והמחירים שלהם מתאימים לכל אחד.

 

שינוי גדול בקטן

 
עבודות זכוכית מיוחדות עושות שינוי גדול אם גם לא נרגיש בו בכלל, למשל: מעקות זכוכית למרפסת. מעקות אלו משרים אווירה מאוד נינוחה במרפסת בנינוחות וצפייה אל מעבר לנוף השורר ממול. הדברים הקטנים האלו בבית מקנים לנו את העיצוב שנותן הרגשה של כיף, זה כל הסוד של עבודות איכותיות, הזכוכית השקופה נותנת לנו יתרונות משמעותיים בעוד שהיא לא משתלטת על העיצוב וגונבת את הקרדיט.

 

תיקוני עבודות זכוכית מיוחדות רק בשבילכם

 
הדרישה לתיקוני עבודות זכוכית איכותיות פרצו את כל הגבולות ואצלנו בעדי זכוכיות ניתן לבקש עבודות מיוחדות שמתאימות ללקוח, ובנוסף בהתאמה אישית ניתן לקבל ברוב המקומות שעוסקים בתחום זה וחשוב מאוד רק לבדוק את האיכות, וכמובן את רמת הגימורים כדי לתאם את הציפיות.
 
נשברה הוטרינה? התנפץ החלון? עדי זכוכיות תוך דקות יתייצב בסלון!
לבירור פרטים ייעוץ ושאלות נוספות התקשרו עכשיו
072-2595807
 
 
 
לשיחת ייעוץ חינם
חייגו עכשיו: 072-2595807
 
 
 
צרו קשר