עדי עבודות זכוכית
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2595807
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקוני זכוכית לבית

 
בלא מעט מקומות אנו נתקלים במוצרים עשויים מזכוכית, כמו: חלונות, דלתות, מקלחונים, מדפי זכוכית, מראות ועוד שלל מוצרים. אחת הסיבות לכך שחומר גלם זה הוא כה פופולארי, נעוץ בעובדה שהוא מרשים למראה, ישנם סוגים שונים של זכוכית והיא משדרגת כל חלל בו היא נמצאת.
 
 

האם קיים שוני בין סוגי הזכוכית?

 
באמצעות הכימיה, אפשר לשנות את תכונות הזכוכית, את צבעה, ישנן רמות שונות של אטימות ולכן קיימת זכוכית שקופה יותר ופחות, וכמו כן, אין שום בעיה לשנות את מרקמה, את רמת הדחיסות, וככלל זהו חומר גלם גמיש, אפשר להתאים אותו למגוון מטרות.
 

מדוע יש לתקן זכוכית?

 
תיקוני זכוכית לבית או לכל מקום אחר, הם עניין שבשגרה. הרי גם בחללי הבית ניתן למצוא שלל מוצרים העשויים מזכוכית ולמרות שזהו חומר גלם יפיפה, חזק ועמיד, תמיד משהו עלול להשתבש. גם הזכוכית היא בסופו של דבר בעלת רגישות משלה, היא נוטה להישחק, חשופה לבלאי, וכמובן, זהו חומר גלם שביר. אמנם קיימים עוד חומרי גלם הניתן לתאר אותם כפגיעים, כמו עץ למשל, אולם הזכוכית הינה עדינה מאוד וחשופה לפגיעות מסוג שונה.
 
תיקוני זכוכית לבית
 

מוצר נשבר – האם לרכוש חדש?

 
מכיוון שכולנו מודעים לכך שזכוכית עלולה להישבר ועלולים להיווצר בה סדקים, ייתכן מאוד כי אם היא נשברה, נחליט לרכוש מוצר חדש שעולה לא מעט כסף, למרות שקיימת גם אפשרות אחרת – תיקוני זכוכית לבית.
 

היתרון בכך

 
בהחלט ישנם אנשי מקצוע עתירי ניסיון וידע, אשר ידעו כיצד לתקן את הזכוכית, באיזה אופן, או עד שימצא הפתרון האולטימטיבי, והלקוח יקבל את המוצר כמו חדש, מבלי שעין אדם תוכל להבחין בכך שמשהו השתנה. בנוסף, לא פחות חשוב, כדאי למצוא חברה אשר תציע ללקוחותיה שירותים עד הבית, מה שחוסך בלא מעט זמן.
 

אילו שירותים ניתנים?

 
תיקוני זכוכית לבית הינם רלוונטיים לשלל מוצרים, למשל: מראות, מקלחונים, החלפת סוגי זכוכית, חלונות, דלתות, מדפים ועוד. כל מי שאמון על מלאכה זו, חייב לגלות מקצועיות רבה, נטייה ליצירתיות ויכולת ליצור מוצר ייחודי בעל מאפיינים הבלעדיים רק לו.
 

דרוש איש מקצוע

 
על מנת לתקן זכוכית, נדרש מאיש המקצוע גם לא מעט כישרון ורצוי שיהיה אומן בתחום. מומלץ גם לבחור חברה אשר עושה שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ללא פשרות, במקרה זה מדובר כמובן בזכוכית בעלת איכות גבוהה ומראה ייחודי משלה. לא כל חברה תציע את השירותים הללו.
 

אומני זכוכית

 
ישנם זגגים מקצועיים, שלא רק עוסקים בייצור מוצרי זכוכית מעוצבים בעלי מראה מרשים ויוצא דופן, כפי שהוזכר במאמר, הזכוכית הינה חומר גלם רגיש ולכן אין זה מסובך מידיי למצוא זגג העוסק גם בתחום תיקוני זכוכית לבית. מכיוון שלעיתים יש להחליף זכוכית שנשברה או נסדקה, מומלץ גם לבחור בבית עסק לו מבחר רב של סוגי זכוכית, כך הלקוח יוכל לבחור בזכוכית שונה לחלוטין מהקודמת, ולחדש את פני המוצר.
 
 

האם זה יקר?

 
מכיוון שהבנו שבהחלט ניתן לתקן זכוכית, כעת נשאלת השאלה: כמה זה עולה? ובכן, אין מדובר בעלות אחידה לכל תיקון, שכן המלאכה תלויה רבות בגודלה של הזכוכית, בסוגה, וכמובן יש לשלם גם לאיש המקצוע בעבור עבודתו.
 
 

ניתן לבצע סקר שוק קצר

 
לא תמיד נוכל לדעת במדויק מיהו אותו מומחה לזכוכית, אולם רצוי לבחור אחד שעובד במקצועיות, מהירות, וכמובן שעליו לתת ללקוח תעודת אחריות. על כל מקרה, המחירים זולים בהרבה בהשוואה לרכישת מוצר חדש, אולם גם כאן מומלץ לערוך השוואת מחירים, בין בית עסק כזה לאחר.
 

פנו לעסק מוביל – עדי זכוכיות!

 
"עדי עבודות זכוכית", הוא בית עסק וותיק, המאפיין הבולט ביותר שלו – עבודות זכוכית מקוריות, יצירתיות וייחודיות. עבודות אומנות לכל דבר. כמו כן מוצעים שירותי תיקון זכוכית.

פנו אלינו בהקדם ונשמח להעניק לכם שירות וייעוץ!